خرید خانه در استانبول
Business

خرید خانه در استانبول

با افزایش تعداد ساخت و ساز و کمپانی های مربوط به خرید خانه در استانبول ، اتباع خارجی بسیاری برای سرمایه گذاری در بازار املاک ترکیه به این کشور سفر کردند. میزان درخواست اتباع خارجی برای خرید ملک در ترکیه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است به طوری که هم اکنون پیدا کردن ملک دلخواه برای خرید به امری غیرممکن و دشوار تبدیل شده است. اتباع خارجی میتوانند در ترکیه اقدام به خریداری ملک کنند اما باید با قوانین و محدودیت های آن نیز آشنا باشند.

در ابتدا باید مدارک لازم و خواسته شده از آن ها را به طور کامل و دقیق تهیه کرده و برای به ثبت رساندن سند ملک با وقت قبلی  به اداره ی ثبت اسناد رسمی مراجعه کنند. لازم به ذکر است که برای با خبر شدن از دیگر قوانین و محدودیت های جدید همواره از تمامی نکات و قوانین با خبر و مطلع باشند.

اطلاعات لازم برای خرید خانه در ترکیه توسط اتباع خارجی

خرید خانه در استانبول | قوانین و قیمت ملک در استانبول - زِن گروپ

 

خرید خانه در استانبول و اخذ شهروندی ترکیه سبب رشد چشمگیر اتباع خارجی برای سرمایه گذاری در بازار املاک ترکیه شده است. خرید ملک در استانبول و اخذ شهروندی امری آسان نیست از این رو تبعه خارجی باید اطلاعات دقیقی در این باره داشته و تمامی مدارک را بدون نقص حاضر کرده تا بتواند بدون هیچ مشکلی اقدام به خرید ملک کند.

سند ملک، کیملیک و پاسپورت به همراه ترجمه ی رسمی آن ها، برگه ی محاسبه ی ارزش فعلی ملک با تایید از اداره ی شهرداری، بیمه ی زلزله، عکس بیومتریک، اگر آشنایی با زبان ترکی استانبولی ندارد؛ مترجم رسمی، برگه ی رسمی اقامت و دیگر مدارکی که از آن ها خواسته می شود که باید حتما به اداره ی ثبت اسناد رسمی ترکیه ارائه دهند. برای مشاهده ی فرصت های عالی برای خرید خانه در استانبول به وبسایت رسمی  https://www.melares.com/fa/  مراجعه کنید.